Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Du 08/10/17 Gazprom-Stavropol 0 - 3 VC Dagestan Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 08/10/17 SCC Berlin 1 - 3 VfB Friedrichshafen Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 08/10/17 VC AS Nizhniy Novgorod 1 - 3 Akademiya Kazan Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 09/10/17 FEU Tamaraws ANUL NU Bulldogs Students Mai multe informaţii
Lu 09/10/17 Ateneo Students 3 - 1 UST Tigres Students Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 09/10/17 Hapoel Kfar Saba 0 - 3 Hapoel Mate Asher Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 09/10/17 Maccabi Tel Aviv 3 - 0 Maccabi Hod Hasharon Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 10/10/17 Tarkhan II 3 - 1 Dynamo-VyatGU Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 10/10/17 Dinamo-MGTU ANUL Tekhnolog-Belogorye Mai multe informaţii
Ma 10/10/17 Hapoel Kfar Saba 3 - 0 Maccabi Hod Hasharon Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 11/10/17 SESC Volei RJ 3 - 0 Botafogo FR Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 11/10/17 Tarkhan II 3 - 2 Dynamo-VyatGU Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 11/10/17 TJ Sokol Bucovice 1 - 3 ČZU Praha Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 11/10/17 TJ Turnov 0 - 3 Odolena Voda Vezi evenimente Mai multe informaţii
Jo 12/10/17 TJ Sokol Dobřichovice 1 - 3 Ústí nad Labem Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 13/10/17 Tarkhan II ANUL IzGTU-Dynamo Mai multe informaţii
Vi 13/10/17 Fakel 3 - 1 VC Dynamo LO Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 13/10/17 Ural Ufa 3 - 1 VC Yenisey Krasnoyarsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 13/10/17 Tyumen 3 - 0 UKIOR Khanty-Mansiysk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 13/10/17 Zenit Kazan 3 - 0 VC Dagestan Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 NU Bulldogs Students 1 - 3 UST Tigres Students Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Ateneo Students 3 - 0 FEU Tamaraws Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Bornova Anadolu Lisesi 1 - 3 Konya BB SK Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Tofaş 1 - 3 TFL Altekma Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Istanbul BB II 1 - 3 Ziraat Bankasi II Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 VC Dagestan 0 - 3 VC Yenisey Krasnoyarsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 VC Dynamo LO 1 - 3 Lokomotiv Novosibirsk Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 Ural Ufa 3 - 2 VC Dagestan Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 VC Yenisey Krasnoyarsk 0 - 3 Zenit Kazan Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 16/10/17 UST Tigres Students ANUL NU Bulldogs Students Mai multe informaţii
Lu 16/10/17 FEU Tamaraws ANUL Ateneo Students Mai multe informaţii
Ma 17/10/17 Neftyanik Orenburg II 1 - 3 IzGTU-Dynamo Vezi evenimente Mai multe informaţii

Campionate