Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Lu 16/10/17 FEU Tamaraws ANUL Ateneo Students Mai multe informaţii
Ma 17/10/17 Neftyanik Orenburg II 1 - 3 IzGTU-Dynamo Vezi evenimente Mai multe informaţii
Jo 19/10/17 Prikamye Perm 3 - 0 VC AS Nizhniy Novgorod Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 20/10/17 Prikamye Perm 0 - 3 VC AS Nizhniy Novgorod Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 20/10/17 Olympiakos 3 - 0 Iraklis Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 20/10/17 Aiginio 1 - 3 Alexandroupoli Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 20/10/17 Foinikas Syros 3 - 2 Ethnikos Piraeus VC Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 PAOK 2 - 3 Alexandroupoli Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 VC Dagestan 3 - 2 Neftyanik Orenburg Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 Pamvohaikos 3 - 1 Panachaiki G.E. Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 Aiginio 1 - 3 PAOK Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 23/10/17 DPU-PR Grobogan 10 : 00 Janessa Mai multe informaţii
Lu 23/10/17 BC Kabupaten Bogor 12 : 00 Bank Nagari UNP Mai multe informaţii
Lu 23/10/17 Porvit Kudus 12 : 00 VC Aceh Mai multe informaţii
Lu 23/10/17 KIE Raha Malut 14 : 00 Tectona Bandung Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 Janessa 04 : 00 BC Kabupaten Bogor Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 VC Aceh 06 : 00 KIE Raha Malut Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 DPU-PR Grobogan 08 : 00 Bank Nagari UNP Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 Porvit Kudus 10 : 00 Tectona Bandung Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 Black Volley Beskydy 18 : 00 Ostrava Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Janessa 03 : 00 Bank Nagari UNP Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 DPU-PR Grobogan 05 : 00 BC Kabupaten Bogor Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 KIE Raha Malut 06 : 00 Porvit Kudus Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 D2S 08 : 00 TNI AL Jakarta Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Bien Phong 09 : 00 The Cong Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Sanest Khanh Hoa 13 : 00 TP. Ho Chi Minh Mai multe informaţii
Jo 26/10/17 Bien Phong 11 : 00 TP. Ho Chi Minh Mai multe informaţii
Jo 26/10/17 Elvary Sakhalin 15 : 00 Dinamo-MGTU Mai multe informaţii
Jo 26/10/17 The Cong 16 : 00 Sanest Khanh Hoa Mai multe informaţii
Jo 26/10/17 Iskra Odintsovo 17 : 30 Dinamo Krasnodar Mai multe informaţii
Vi 27/10/17 Bien Phong 11 : 00 Sanest Khanh Hoa Mai multe informaţii
Vi 27/10/17 TP. Ho Chi Minh 16 : 00 The Cong Mai multe informaţii

Campionate