Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Du 19/11/17 Italmas-IzGTU ANUL Universitet-Vizit Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Thy Spor Kulübü 3 - 2 Karşıyaka Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Rota Koleji 3 - 0 Manisa BB SK Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Bursaspor Voleybol 3 - 0 TVF Spor Lisesi Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Ufimochka 3 - 0 Luch Moscow Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Leningradka U23 ANUL Metar-Chelyabinsk U23 Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Dynamo Kazan U23 3 - 1 Uralochka-NTMK U23 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Sarıyer Istanbul ANUL İzmir BB SK Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Politekh Kursk 3 - 0 Impuls-Sport Volgo… Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Voronezh 0 - 3 Severyanka Cherepovets Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Sparta Nizhniy Nov… 2 - 3 Tulitsa Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Boston College Eagles 3 - 0 Wake Forest Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 19/11/17 Northwestern Wildcats 0 - 3 Wisconsin Badgers Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 20/11/17 Yenisey Krasnoyars… 3 - 0 VC Proton U23 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 20/11/17 Dynamo Moskva U23 ANUL Leningradka U23 Mai multe informaţii
Lu 20/11/17 TED Kolejliler 1 - 3 Büyüksehir Atakent Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 20/11/17 Dynamo Krasnodar U23 1 - 3 VC Sakhalin U23 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 21/11/17 Generika-Ayala 3 - 0 Golden Tigresses Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 21/11/17 Cignal 0 - 3 F2 Logistics Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 21/11/17 Uralochka-NTMK U23 3 - 0 Metar-Chelyabinsk U23 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 21/11/17 Dynamo Kazan U23 3 - 2 Dynamo Moskva U23 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 21/11/17 VC Proton U23 15 : 00 Dynamo Krasnodar U23 Mai multe informaţii
Ma 21/11/17 VC Podmoskovye U23 16 : 00 Yenisey Krasnoyars… Mai multe informaţii
Mi 22/11/17 Ferro Carril Oeste 01 : 30 CA Lanús Mai multe informaţii
Mi 22/11/17 Club Italiano 01 : 30 Mupol Mai multe informaţii
Mi 22/11/17 Dynamo Moskva U23 09 : 00 Uralochka-NTMK U23 Mai multe informaţii
Mi 22/11/17 VC Sakhalin U23 09 : 00 VC Proton U23 Mai multe informaţii
Mi 22/11/17 Leningradka U23 11 : 00 Dynamo Kazan U23 Mai multe informaţii
Mi 22/11/17 Cincinnati Bearcats 19 : 00 ECU Pirates Mai multe informaţii
Jo 23/11/17 Sholem 01 : 30 Villa Ideal Avellaneda Mai multe informaţii
Jo 23/11/17 Northwestern Wildcats 02 : 00 Nebraska Cornhuskers Mai multe informaţii
Jo 23/11/17 Petron Blaze Spikers 09 : 15 Iriga Mai multe informaţii

Campionate