Paşaport

Prenume
Floarea Cristina
Nume
Ionescu Babadac
Naţionalitate
România
Data naşterii
09-12-72
ani
46
Ţara naşterii
România
Locul naşterii
Lupeni
Floarea Cristina Ionescu Babadac

Meciuri

Ziua Data Competiţie Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete Evenimente    
Sb 17/05/14 L2 Olt Slatina 0 - 1 Universitatea Craiova Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Jo 08/05/14 WWQ Faroe Islands 0 - 3 Poland x4 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 12/04/14 L2 Olt Slatina 2 - 0 Bihor Oradea Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 09/04/14 L2 Rapid Bucureşti 5 - 1 Foresta Suceava Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 08/03/14 L2 Sportul Snagov 2 - 0 Olt Slatina Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 01/03/14 L2 Minerul Motru 0 - 0 Sportul Snagov Mai multe informaţii
Jo 28/11/13 WWQ France 14 - 0 Bulgaria Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 09/11/13 L2 Rapid Bucureşti 1 - 0 Dunărea Galaţi Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 28/10/13 L1 Săgeata Năvodari 2 - 1 Oţelul Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 28/09/13 L2 Gloria Buzău 3 - 0 Foresta Suceava Vezi evenimente Mai multe informaţii
Jo 26/09/13 CRO Astra 4 - 1 Berceni Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 23/09/13 L1 Concordia Chiajna 1 - 1 Oţelul Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 18/09/13 L2 Academica Clinceni 3 - 1 Unirea Slobozia Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 21/04/13 L1 Concordia Chiajna 1 - 1 Vaslui Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Jo 10/05/12 L1 FCSB 1 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 24/03/12 L2 Chindia Târgovişte 5 - 0 Mureşul Deva Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 18/03/12 L1 Braşov 0 - 2 Oţelul Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 10/03/12 L1 Oţelul 0 - 0 Ceahlăul Piatra Neamţ Rezervă Mai multe informaţii
Lu 19/12/11 L1 FCSB 1 - 0 Voinţa Sibiu Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 11/12/11 L1 Sportul Studenţes… 1 - 1 Petrolul Ploieşti Rezervă Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 20/11/11 L2 Snagov 1 - 1 Dinamo Bucureşti II Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 29/10/11 L2 Astra Giurgiu II 1 - 1 FCM Bacău Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 15/10/11 L2 Victoria Brăneşti 2 - 1 Gloria Buzău Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 24/09/11 L2 Olt 2 - 2 UT Arad Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 17/09/11 L2 Astra Giurgiu II 1 - 1 Dinamo Bucureşti II Vezi evenimente Mai multe informaţii