>

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Gen. - Zulia
Ma 05/02/19 TBC - Zulia Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Zulia - TBC Mai multe informaţii
Gen. Guaraní - Deportivo Cali
Ma 05/02/19 Guaraní - Deportivo Cali Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Deportivo Cali - Guaraní Mai multe informaţii
Gen. Unión La Calera - Chapecoense
Ma 05/02/19 Unión La Calera - Chapecoense Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Chapecoense - Unión La Calera Mai multe informaţii
Gen. Sol de América - Mineros de Guayana
Ma 05/02/19 Sol de América - Mineros de Guayana Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Mineros de Guayana - Sol de América Mai multe informaţii
Gen. Racing Club - Corinthians
Ma 05/02/19 Racing Club - Corinthians Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Corinthians - Racing Club Mai multe informaţii
Gen. Independiente FBC - La Equidad
Ma 05/02/19 Independiente FBC - La Equidad Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 La Equidad - Independiente FBC Mai multe informaţii
Gen. Wanderers - Sport Huancayo
Ma 05/02/19 Wanderers - Sport Huancayo Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Sport Huancayo - Wanderers Mai multe informaţii
Gen. Defensa y Justicia - Botafogo
Ma 05/02/19 Defensa y Justicia - Botafogo Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Botafogo - Defensa y Justicia Mai multe informaţii
Gen. Unión Santa Fe - Independiente del Valle
Ma 05/02/19 Unión Santa Fe - Independiente del … Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Independiente del … - Unión Santa Fe Mai multe informaţii
Gen. Antofagasta - Fluminense
Ma 05/02/19 Antofagasta - Fluminense Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Fluminense - Antofagasta Mai multe informaţii
Gen. - Monagas
Ma 05/02/19 TBC - Monagas Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Monagas - TBC Mai multe informaţii
Gen. - Rionegro
Ma 05/02/19 TBC - Rionegro Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Rionegro - TBC Mai multe informaţii
Gen. Colón Santa Fe - Deportivo Municipal
Ma 05/02/19 Colón Santa Fe - Deportivo Municipal Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Deportivo Municipal - Colón Santa Fe Mai multe informaţii
Gen. Guabirá - Macará
Ma 05/02/19 Guabirá - Macará Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Macará - Guabirá Mai multe informaţii
Gen. Independiente - Deportivo Binacional
Ma 05/02/19 Independiente - Deportivo Binacional Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Deportivo Binacional - Independiente Mai multe informaţii
Gen. Liverpool - Bahia
Ma 05/02/19 Liverpool - Bahia Mai multe informaţii
Mi 06/02/19 Bahia - Liverpool Mai multe informaţii
Gen. Unión Española - Mushuc Runa
Ma 05/02/19 Unión Española - Mushuc Runa Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Mushuc Runa - Unión Española Mai multe informaţii
Gen. Argentinos Juniors - Estudiantes Mérida
Ma 05/02/19 Argentinos Juniors - Estudiantes Mérida Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Estudiantes Mérida - Argentinos Juniors Mai multe informaţii
Gen. Cerro - UTC Cajamarca
Ma 05/02/19 Cerro - UTC Cajamarca Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 UTC Cajamarca - Cerro Mai multe informaţii
Gen. River Plate - Santos
Ma 05/02/19 River Plate - Santos Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Santos - River Plate Mai multe informaţii
Gen. Colo-Colo - Universidad Católica
Ma 05/02/19 Colo-Colo - Universidad Católica Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Universidad Católica - Colo-Colo Mai multe informaţii
Gen. Deportivo Santaní - Once Caldas
Ma 05/02/19 Deportivo Santaní - Once Caldas Mai multe informaţii
Jo 07/02/19 Once Caldas - Deportivo Santaní Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
117+3045
217+3844
317+1539
417+2137
517+1434

Top Winners