>

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Du 11/06/17 Piraaja P 1 - 1 P Maardu Aliens Mai multe informaţii
Jo 15/06/17 Soccernet 1 - 3 Kohtla-Nõmme Mai multe informaţii
Ma 20/06/17 Pirita 1 - 5 Rakvere Tarvas Mai multe informaţii
Ma 20/06/17 Flora II 10 - 0 Rumori Calcio II Mai multe informaţii
Ma 20/06/17 Jõgeva Wolves II 3 - 2 Õismäe Torm Mai multe informaţii
Ma 20/06/17 Anija 7 - 0 Puhkus Mehhikos Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Noorus-96 G 4 - 1 G Imavere Forss Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 FCP Pärnu 1 - 4 Ganvix Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Tartu 3 - 1 Eston Villa Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Saue 10 - 2 Rasmus Värki Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Lihula 7 - 1 Elbato Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Tartu Ülikool Fauna 1 - 0 Viimsi Lõvid Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 NPM Silmet 2 - 0 Igiliikur Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Kadrina SK Moe 4 - 1 Lootos Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 TransferWise 2 - 0 Tallinna Wolves Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Väätsa Vald 0 - 1 Tääksi Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Otepää 6 - 0 Jalgpallihaigla Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Kadakas 7 - 2 Raudteetöölised Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Raplamaa 0 - 1 Tartu Welco Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Paide 27 - 0 Hiiu United Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Rakvere Tarvas II 0 - 7 K-Järve JK Järve Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Flora III 5 - 0 Vastseliina Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Navi G 2 - 4 G Kuusalu JK Rada Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Tammeka II 6 - 1 Olympic Mai multe informaţii
Mi 21/06/17 Kose 1 - 10 Joker Mai multe informaţii
Jo 22/06/17 FCI Tallinn 7 - 0 FCI Tallinn II Mai multe informaţii
Jo 22/06/17 Levadia 3 - 0 Nõmme United Mai multe informaţii
Jo 22/06/17 Trans 6 - 1 Maardu Mai multe informaţii
Jo 22/06/17 Jõgeva Wolves 5 - 1 Odratakkel Mai multe informaţii
Jo 22/06/17 Paide III 12 - 1 Poseidon II Mai multe informaţii
Jo 22/06/17 Ararat G 5 - 3 G Tallinna FC Zapoos Mai multe informaţii
Mi 28/06/17 Järva-Jaani 18 : 00 JK 32.KK Mai multe informaţii

Clasamente

# Echipa MJ GV P
10+00
20+00
30+00
40+00
50+00

Top Winners

Echipa Total
Levadia 8x
Flora 7x
TVMK Tallinn 2x
Tallinna Sadam 2x
Trans 1x