Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Sb 29/07/17 Atlético Rafaela 3 - 1 CA Florida Mai multe informaţii
Du 30/07/17 Hearts of Oak 1 - 0 Danbort Mai multe informaţii
Du 30/07/17 F91 Dudelange P 2 - 2 P Fola Esch Mai multe informaţii
Ma 01/08/17 Shillong United 0 - 2 Rangdajied United Mai multe informaţii
Mi 02/08/17 Dynamo de Douala 0 - 2 Leopard de Douala Mai multe informaţii
Mi 02/08/17 Panthère 4 - 0 Longasse D'Edéa Mai multe informaţii
Jo 03/08/17 Malki 2 - 0 Royal Wahingdoh Mai multe informaţii
Sb 05/08/17 Langsning 2 - 1 Boys Sports Mai multe informaţii
Sb 05/08/17 Unión Santa Fe 0 - 1 Rosario Central Mai multe informaţii
Du 06/08/17 Sportivo Las Parejas 1 - 0 Atlético Rafaela Mai multe informaţii
Lu 07/08/17 Shillong Lajong 1 - 1 Meghalaya Mai multe informaţii
Mi 09/08/17 Rangdajied United 3 - 0 Royal Wahingdoh Mai multe informaţii
Mi 09/08/17 Dordoi Bishkek 2 - 1 Abdish-Ata Mai multe informaţii
Mi 09/08/17 Cotonsport 4 - 0 Rangers Mai multe informaţii
Mi 09/08/17 Dragon de Yaoundé 5 - 1 Tatecam Mai multe informaţii
Jo 10/08/17 Hapoel Beer Sheva 4 - 2 Bnei Yehuda Mai multe informaţii
Vi 11/08/17 AS Matelots 3 - 1 PWD Mai multe informaţii
Vi 11/08/17 Tonnerre 0 - 1 Université Ngaoundéré Mai multe informaţii
Vi 11/08/17 Yaoundé II 4 - 0 Panthère Security Mai multe informaţii
Vi 11/08/17 Dynamo de Douala 2 - 0 Bang Bullet Mai multe informaţii
Sb 12/08/17 Malki 1 - 3 Shillong United Mai multe informaţii
Sb 12/08/17 Rosario Central 5 - 2 Atlético San Jorge Mai multe informaţii
Lu 14/08/17 Tonnerre 1 - 0 Panthère Security Mai multe informaţii
Lu 14/08/17 Dynamo de Douala 1 - 0 PWD Mai multe informaţii
Lu 14/08/17 Yaoundé II 3 - 1 Université Ngaoundéré Mai multe informaţii
Ma 15/08/17 Etoa Meki 1 - 1 Avion Academy Mai multe informaţii
Ma 15/08/17 Botafogo 2 - 1 Douala AC Mai multe informaţii
Ma 15/08/17 AS Matelots 0 - 1 Bang Bullet Mai multe informaţii
Ma 15/08/17 Fortuna Mfou 2 - 0 National Polytechnic Mai multe informaţii
Mi 16/08/17 Abdish-Ata 1 - 1 Dordoi Bishkek Mai multe informaţii
Jo 17/08/17 Boys Sports 12 : 15 Shillong Lajong Mai multe informaţii
Sb 19/08/17 Meghalaya 12 : 15 Langsning Mai multe informaţii

Mondial

Clasamente

# Echipa MJ GV P
11+43
21+33
31+23
41+23
51+13