23 aprilie 2017

Calendar

Australia - National Rugby League

More…
FL Wests Tigers 18 - 12 Canterbury-Banksto… Mai multe informaţii

Australia - NSWRL Premier League

More…
  North Sydney Bears 07 : 00 New Zealand Warriors Mai multe informaţii

Australia - Ron Massey Cup

More…
  Concord Burwood 05 : 00 Hills District Bulls Mai multe informaţii
  Wentworthville Magpies 07 : 00 Cabramatta Two Blues Mai multe informaţii
  Wentworthville Magpies 07 : 00 Cabramatta Two Blues Mai multe informaţii

Australia - Queensland Cup

More…
  Souths Logan Magpies 06 : 00 Ipswich Jets Mai multe informaţii
  Redcliffe Dolphins 06 : 00 Sunshine Coast Falcons Mai multe informaţii
  Burleigh Bears 06 : 05 PNG Hunters Mai multe informaţii
  Norths Devils 07 : 00 Northern Pride Mai multe informaţii
  Townsville Blackhawks 07 : 00 Tweed Heads Seagulls Mai multe informaţii

Australia - National Youth Competition

More…
  Storm U20 05 : 00 Warriors U20 Mai multe informaţii
  Wests Tigers U20 05 : 45 Bulldogs U20 Mai multe informaţii

Anglia - Super League

More…
80' Hull FC 30 - 18 Castleford Tigers Mai multe informaţii
80' Wigan Warriors 42 - 22 Catalans Dragons Mai multe informaţii

Europa - European Rugby Champions Cup

More…
80' Clermont 21 - 19 Leinster Vezi evenimente Mai multe informaţii

Europa - European Challenge Cup

More…
FL Stade Français 28 - 25 Bath Rugby Vezi evenimente Mai multe informaţii

Europa - Challenge Cup

More…
  Salford Red Devils 13 : 15 Toronto Wolfpack Mai multe informaţii
  Huddersfield Giants 13 : 30 Swinton Lions Mai multe informaţii
  Featherstone Rovers 16 : 00 Oldham Roughyeds Mai multe informaţii
  Whitehaven 16 : 00 Halifax Mai multe informaţii
  Dewsbury Rams 16 : 00 Batley Bulldogs Mai multe informaţii
  York City Knights 16 : 00 Barrow Raiders Mai multe informaţii

Franţa - Pro D2

More…
FL Stade Montois 43 - 25 Aurillac Mai multe informaţii

Germania - Bundesliga

More…
  FC St. Pauli 14 : 00 RC Leipzig Mai multe informaţii

Olanda - 1e Klasse

More…
  RC the Dukes 2 14 : 30 USRS Mai multe informaţii
  AAC Rugby 14 : 30 RC Groningen Mai multe informaţii
  RC Eemland 14 : 30 Oisterwijk Oysters Mai multe informaţii
  Utrechtse RC 14 : 30 RC Delft Mai multe informaţii

Spania - División de Honor

More…
  Hernani CRE 12 : 00 Cajasol Ciencias Mai multe informaţii
  Bizkaia Gernika 12 : 00 FC Barcelona Mai multe informaţii
  UE Santboiana 12 : 00 Getxo Artea Mai multe informaţii
  Independiente 12 : 00 Ordizia RE Mai multe informaţii
  El Salvador 12 : 30 Alcobendas Mai multe informaţii
  Complutense Cisneros 12 : 40 Valladolid R.A.C. Mai multe informaţii

Spania - División de Honor B

More…
  Zarautz Rugby K.E. 12 : 00 CR La Vila Mai multe informaţii
  Bera Bera 12 : 30 Burgos RC Mai multe informaţii

Campionate