17 august 2017

Calendar

Belarus - Salei Cup

More…
  HC Brest 18 : 00 Belarus U20 Mai multe informaţii
  HC Gomel 18 : 00 Khimvolokno Mogilev Mai multe informaţii
  Dinamo-Molodechno 18 : 00 Crvena Zvezda Mai multe informaţii
  Metallurg Zhlobin 18 : 00 HK Vitebsk Mai multe informaţii
  Neman Grodno 18 : 00 HC Lida Mai multe informaţii

Germania - Köln Cup

More…
FL Rögle BK 2 - 1 HC Lugano Mai multe informaţii
  Kölner Haie 20 : 00 Örebro HK Mai multe informaţii

Rusia - Bystrov Memorial

More…
FL Almaz Cherepovets 2 - 4 Amurskie Tigry Mai multe informaţii
  Heilongjiang 12 : 30 Dynamo Sankt Peterburg Mai multe informaţii

Mondial - Club Friendlies

More…
FL HC Bílí Tygři Liberec 4 - 1 HC Mountfield Mai multe informaţii
  HC Karlovy Vary 17 : 30 HC Stadion Litoměřice Mai multe informaţii
  HC České Budějovice 17 : 30 Rytíři Kladno Mai multe informaţii
  Piráti Chomutov 17 : 30 HC Plzeň 1929 Mai multe informaţii
  HC Kometa Brno 18 : 00 Dukla Jihlava Mai multe informaţii
  DVTK Jegesmedvék 18 : 00 EV Vienna Capitals Mai multe informaţii
  HC Slovan Ústečtí Lvi 18 : 00 SK Kadaň Mai multe informaţii
  Luleå 19 : 00 MoDo Mai multe informaţii
  Brynäs IF 19 : 00 Djurgårdens IF Mai multe informaţii
  IK Pantern 19 : 00 Malmö IF Mai multe informaţii

Mondial - Other Competition Matches

More…
FL Avtomobilist 1 - 3 Barys Astana Mai multe informaţii
FL Mulhouse P 1 - 2 P VHK Vsetín Mai multe informaţii
FL Ak Bars Kazan G 3 - 2 G Dinamo Minsk Mai multe informaţii
FL Amur Khabarovsk 2 - 1 Yugra Khanty Mansyisk Mai multe informaţii
FL CSKA Moskva 2 - 1 Vityaz Chekhov Mai multe informaţii
FL Orli Znojmo P 1 - 2 P HC Slavia Praha Mai multe informaţii
FL Žilina 3 - 4 HC Třinec Mai multe informaţii
  Dynamo Moskva 18 : 30 Spartak Moskva Mai multe informaţii
  Dinamo Riga 18 : 30 Lokomotiv Yaroslavl Mai multe informaţii
  SKA Saint Petersburg 18 : 30 Jokerit Mai multe informaţii
  HC ZUBR Přerov 19 : 00 Zlín Mai multe informaţii
  Dukla Trenčín 19 : 00 Strasbourg Mai multe informaţii

Mondial - Other Competition Matches Youth

More…
FL HC Almetyevsk 1 - 2 HC Batyr Neftekamsk Mai multe informaţii
FL Mytischenskie Atlanty 4 - 3 Kapitan Stupino Mai multe informaţii
FL Ladia Tolyatti 2 - 1 HC Sarmaty Mai multe informaţii

Campionate