Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Mi 23/08/17 Chaika NN 3 - 1 HC Irbis Mai multe informaţii
Mi 23/08/17 Dynamo Moscow P 6 - 4 P МHC Spartak Moskva Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 Serebryanye Lvy 2 - 4 МHC Spartak Moskva Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 HC Davos U20 P 5 - 6 P HC Třinec U20 Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 Krasnaya Armiya U20 6 - 2 Jokerit U20 Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 Dynamo Sankt Peterburg 2 - 3 Mytischenskie Atlanty Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 Snezhnye Barsy U20 3 - 2 HC Riga U20 Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 Avto Yekaterinburg U20 G 5 - 6 G MoDo U20 Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 Dynamo Moscow 1 - 6 Krylya Sovetov Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Mamonty Yugry 3 - 4 SKA-1946 Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Dynamo Sankt Peterburg 0 - 1 Serebryanye Lvy Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 HC Irbis 4 - 3 Reaktor Nizhnekamsk Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Sibirskie Snaypery 0 - 1 Belye Medvedi Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Krylya Sovetov 3 - 2 МHC Spartak Moskva Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Chaika NN 6 - 2 Loko-Junior U21 Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Dynamo Moscow 0 - 2 Mytischenskie Atlanty Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 HC Irbis 3 - 2 Loko-Junior U21 Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 HC Riga U20 G 3 - 4 G Jokerit U20 Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Krasnaya Armiya U20 5 - 1 HC Třinec U20 Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Chaika NN 4 - 1 Reaktor Nizhnekamsk Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Snezhnye Barsy U20 3 - 4 MoDo U20 Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Avto Yekaterinburg U20 3 - 2 HC Davos U20 Mai multe informaţii
Du 27/08/17 Mamonty Yugry 4 - 2 Sibirskie Snaypery Mai multe informaţii
Du 27/08/17 Snezhnye Barsy U20 4 - 6 HC Třinec U20 Mai multe informaţii
Du 27/08/17 Krasnaya Armiya U20 4 - 3 MoDo U20 Mai multe informaţii
Lu 28/08/17 Sibirskie Snaypery 1 - 2 SKA-1946 Mai multe informaţii
Lu 28/08/17 Chelmet Chelyabinsk 6 - 1 Belye Medvedi Mai multe informaţii
Ma 29/08/17 Chelmet Chelyabinsk 4 - 2 Sibirskie Snaypery Mai multe informaţii
Ma 29/08/17 Belye Medvedi G 1 - 2 G Mamonty Yugry Mai multe informaţii
Du 08/10/17 AIC Yellow Jackets 1 - 2 Army Black Knights Mai multe informaţii
Mi 11/10/17 Bentley Falcons St… G 3 - 3 G AIC Yellow Jackets Mai multe informaţii
Vi 13/10/17 Czech Republic U18 3 - 1 Russia U18 Mai multe informaţii

Campionate