Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Vi 18/08/17 Dukla Trenčín 1 - 3 VHK Vsetín Mai multe informaţii
Sb 19/08/17 Yugra Khanty Mansyisk 3 - 4 Avtomobilist Mai multe informaţii
Sb 19/08/17 Mulhouse 4 - 3 Strasbourg Mai multe informaţii
Sb 19/08/17 Avangard Omsk 3 - 1 Barys Astana Mai multe informaţii
Sb 19/08/17 Žilina 8 - 3 VHK Vsetín Mai multe informaţii
Sb 19/08/17 Dukla Trenčín P 5 - 3 P HC Třinec Mai multe informaţii
Lu 21/08/17 Torpedo Ust-Kameno… AMAN Toros Neftekamsk Mai multe informaţii
Lu 21/08/17 Molot-Prikamye G 3 - 4 G Zauralie Kurgan Mai multe informaţii
Ma 22/08/17 Sputnik Nyzhnyi Tahil 2 - 6 HC Saryarka Karaganda Mai multe informaţii
Ma 22/08/17 Zauralie Kurgan P 4 - 3 P Torpedo Ust-Kameno… Mai multe informaţii
Ma 22/08/17 Yuzhny Ural Orsk 2 - 0 Gornyak Uchaly Mai multe informaţii
Ma 22/08/17 Molot-Prikamye 3 - 4 Toros Neftekamsk Mai multe informaţii
Mi 23/08/17 Zauralie Kurgan 10 : 00 Toros Neftekamsk Mai multe informaţii
Mi 23/08/17 HK Kristall Saratov 12 : 00 HC Tambov Mai multe informaţii
Mi 23/08/17 Molot-Prikamye 16 : 00 Torpedo Ust-Kameno… Mai multe informaţii
Mi 23/08/17 HC Cheboksary 17 : 30 HC Mordovia Saransk Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 HC Tambov 12 : 00 HC Mordovia Saransk Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 HC Ryazan 12 : 00 CSK VVS Samara Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 HC Cheboksary 17 : 30 HK Kristall Saratov Mai multe informaţii
Jo 24/08/17 Dyzel Penza 18 : 00 HC Sarov Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 HC Sarov 12 : 00 CSK VVS Samara Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Zvezda Chekhov 13 : 00 TBA Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Bars Kazan 17 : 30 Rubin Tyumen Mai multe informaţii
Vi 25/08/17 Dyzel Penza 18 : 00 HC Ryazan Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 HC Sarov 12 : 00 HC Ryazan Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Zvezda Chekhov 13 : 00 Rubin Tyumen Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Eisbären Berlin 16 : 00 HC Litvínov Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Dyzel Penza 18 : 00 CSK VVS Samara Mai multe informaţii
Sb 26/08/17 Dresdner Eislöwen 19 : 30 Jukurit Mai multe informaţii
Du 27/08/17 Sokol Krasnoyarsk 12 : 30 Khimik Voskresensk Mai multe informaţii
Du 27/08/17 Ermak Angarsk 16 : 00 Dynamo St. Petersburg Mai multe informaţii
Lu 28/08/17 TBA 13 : 00 Rubin Tyumen Mai multe informaţii

Jucători

Campionate