>

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Sb 14/10/17 HC Zalau 26 - 21 Ankara Yenimahalle BSK Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Kastamonu 35 - 35 Bera Bera Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Medicinar 23 - 33 Kuban Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Mingechavir 21 - 38 Viborg HK Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Silkeborg-Voel KFUM 27 - 26 ES Besançon Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Buxtehuder SV 33 - 26 Vác Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Dunaújvárosi 31 - 24 CSM Roman Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 MKS Zaglebie Lubin 25 - 23 DVSC Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Astrahanochka 28 - 25 Atlético Guardés Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 TuS Metzingen 32 - 24 HSG Blomberg-Lippe Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 Cercle Dijon 23 - 32 FIF København Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 14/10/17 SV Dalfsen 28 - 32 Baník Most Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 Kuban 35 - 22 Medicinar Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 Viborg HK 43 - 15 Mingechavir Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 Bera Bera 22 - 24 Kastamonu Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 Glassverket IF 17 - 26 Issy Paris Hand Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 Byasen Elite 28 - 18 H.C. Braila Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 15/10/17 Atlético Guardés 30 - 33 Astrahanochka Vezi evenimente Mai multe informaţii
Vi 20/10/17 Issy Paris Hand 23 - 22 Glassverket IF Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 LC Brühl 25 - 29 Zvezda Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 Vác 29 - 22 Buxtehuder SV Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 ES Besançon 28 - 23 Silkeborg-Voel KFUM Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 HSG Blomberg-Lippe 27 - 28 TuS Metzingen Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 FIF København 28 - 27 Cercle Dijon Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 Baník Most 28 - 20 SV Dalfsen Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 21/10/17 Bntu-Belaz Minsk R… 26 - 23 Tertnes Elite Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 H.C. Braila 28 - 20 Byasen Elite Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 CSM Roman 27 - 25 Dunaújvárosi Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 Zvezda 24 - 28 LC Brühl Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 Ankara Yenimahalle BSK 29 - 34 HC Zalau Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 Tertnes Elite 29 - 26 Bntu-Belaz Minsk R… Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 22/10/17 DVSC 26 - 20 MKS Zaglebie Lubin Vezi evenimente Mai multe informaţii

Jucători

Campionate

Top Winners