>

Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Sb 18/11/17 Gwardia Opole - RK Koper Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 FA Göppingen - ØIF Arendal Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Riihimaen Cocks - Ribnica Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 FC Porto - Füchse Berlin Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 SC Magdeburg - HC Dobrogea Sud Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Tatran Prešov - FH Hafnarfjördur Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 KS Azoty-Pulawy - Tvis Holstebro Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Wacker Thun - HC Hard Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Budakalasz - Helvetia Anaitasuna Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Saint Raphaël - Dubrava Zagreb Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 SKA Minsk - Ciudad de Logroño Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Tatabánya KC - Chambéry Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Ribe HK - RK Nexe Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 HK Malmö - Bjerringbro SV Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 BM Granollers - Balatonfüredi KSE Mai multe informaţii
Sb 18/11/17 Lugi - Pfadi Winterthur Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 RK Koper - Gwardia Opole Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Ribnica - Riihimaen Cocks Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 ØIF Arendal - FA Göppingen Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Helvetia Anaitasuna - Budakalasz Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 HC Hard - Wacker Thun Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Tvis Holstebro - KS Azoty-Pulawy Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 HC Dobrogea Sud - SC Magdeburg Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Füchse Berlin - FC Porto Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Bjerringbro SV - HK Malmö Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Ciudad de Logroño - SKA Minsk Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 FH Hafnarfjördur - Tatran Prešov Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Dubrava Zagreb - Saint Raphaël Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 RK Nexe - Ribe HK Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Balatonfüredi KSE - BM Granollers Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Pfadi Winterthur - Lugi Mai multe informaţii
Sb 25/11/17 Chambéry - Tatabánya KC Mai multe informaţii

Jucători

Campionate

Top Winners