Meciuri

Ziua Data Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete    
Mi 24/05/17 Zvezda Reserves 44 - 32 Luch Moskva Reserve Vezi evenimente Mai multe informaţii
Mi 16/08/17 Fumguaru/Guarulhos 22 : 00 Santo André Mai multe informaţii
Jo 17/08/17 São Bernardo/UNIP 25 - 19 São José Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 21/08/17 Fumguaru/Guarulhos 21 : 00 São José Mai multe informaţii
Ma 29/08/17 Randers HK 23 - 30 Nykøbing Vezi evenimente Mai multe informaţii
Sb 02/09/17 São Bernardo/UNIP 26 - 21 Pinheiros Vezi evenimente Mai multe informaţii
Du 03/09/17 Ufa Alisa 25 - 23 Dinamo Sinara Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 04/09/17 Aguias Campinas 12 - 29 Fumguaru/Guarulhos Vezi evenimente Mai multe informaţii
Ma 19/09/17 São Bernardo/UNIP 20 : 00 Pinheiros Mai multe informaţii
Mi 04/10/17 Astrakhanochka U20 33 - 24 Volgograd U20 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Jo 05/10/17 Astrakhanochka U20 08 : 00 Volgograd U20 Mai multe informaţii
Vi 06/10/17 Pinheiros 01 : 30 Fumguaru/Guarulhos Mai multe informaţii
Sb 07/10/17 AGU-Adyif Maykop U20 33 - 26 Rostov-Don U20 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 09/10/17 Stavropolye-SKFU U20 14 : 00 Astrakhanochka U20 Mai multe informaţii
Ma 10/10/17 AGU-Adyif Maykop U20 16 : 30 Rostov Don UOR U20 Mai multe informaţii
Mi 11/10/17 Kuban Krasnodar U20 41 - 13 Rostov-Don U20 Vezi evenimente Mai multe informaţii
Lu 23/10/17 Balonmano Ovalle 19 : 00 CA Goes Mai multe informaţii
Lu 23/10/17 Pinheiros 21 : 00 Club Layva Mai multe informaţii
Lu 23/10/17 Jockey Club 23 : 00 CA Triunfo Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 Vicente Lopez 01 : 00 Nueva Estrella Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 FIF København 18 : 30 Randers HK Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 CA Goes 19 : 00 Jockey Club Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 Aarhus United 20 : 30 Viborg HK Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 Club Layva 21 : 00 Vicente Lopez Mai multe informaţii
Ma 24/10/17 CA Triunfo 23 : 00 Balonmano Ovalle Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Nueva Estrella 01 : 00 Pinheiros Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Silkeborg-Voel KFUM 18 : 30 FC Midtjylland Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Balonmano Ovalle 19 : 00 Jockey Club Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Team Esbjerg 20 : 30 Nykøbing Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 Vicente Lopez 21 : 00 Pinheiros Mai multe informaţii
Mi 25/10/17 CA Triunfo 23 : 00 CA Goes Mai multe informaţii
Jo 26/10/17 Club Layva 01 : 00 Nueva Estrella Mai multe informaţii

Campionate